Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi Duvar Kağıtları, her çeşit bütçeye ve zevke hitap eden modelleriyle göz dolduruyor. Geleneksel model ve desenlerin yanı sıra modern motiflerin hayat verdiği duvar kağıdı çeşitlerimiz arasından, size en uygun olanını seçebilirsiniz. Aradığınız ürüne en hızlı ulaşabilmeniz için mevcut olan filtre ve kategori seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli kriterlerde sıralama yaparak en uygun fiyatlı duvar kağıdı modellerimize ulaşabilirsiniz.

Moda algısı değiştikçe ev dekorasyonu da bundan etkileniyor. Günümüz yüzyılının dekorasyon alanında çığır açmasının su götürmez bir gerçek olmasının yanı sıra, gerçekçi duvar kağıtları ile süslenen duvarlarımız eski duvar tasarım algısını değiştirmiş durumdadır. Duvar kağıdı olmadığı zamanlarda ev duvarları için tek seçenek farklı boya renk alternatifleriyken, günümüzde duvar kağıdı renklerinin yanı sıra desen, motif, kabartma, üç boyut görünümü, silinebilme özelliği gibi sınırsız seçenek mevcut. 80’li ve 90’lı yılların gelip geçen duvar kağıdı modası son yıllarda tekrar nüksetmiş, bu kez kalıcı bir dekor objesi olarak kendine yer bulmuş konumdadır. Zira o yıllara göre aradaki baskı kalitesi farkı, model çeşitliliği gibi kriterler duvar kağıdını vazgeçilmez kılmaya, yerli üretimin yaygınlaşması ile çok uygun fiyatlara çok güzel görünümler elde edilmeye başlanmıştır.

Modern, klasik, country, retro, geleneksel, pop art, doğa ve çocuk odası duvar kağıdı tasarımlarının yanı sıra hayvan, damask, 3d efektli, çiçek, geometrik, sade, çizgili (striped), dokulu, tuval, ağaç, taş, tuğla, beton ve motif desenlerine sahip ürünlerimize göz gezdirebilirsiniz.

Fiyat bakımından ithal ve yerli ürünleri karşılaştırabilir, boyanabilir, altın, bakır, bej, beyaz, çok renkli, gri, gümüş, kahverengi, kırmızı, krem, mavi, mor, pembe, sarı, siyah, turuncu, yeşil renklerinde ve farklı baskı malzemelerinde ürünlere erişebilirsiniz.

Ev ve duvar dekorasyonu alanında bünyesinde bulundurduğu on binlerce ürün ile 2018 yılının en yeni modellerini bulabileceğiniz sitemizde geniş kategori avantajından yararlanabilirsiniz.